گانرزتراست به ظاهر و سیستمی جدید برورسانی شده است. امکانات سیستم فعلی در حالت حداقل می باشد و به زودی کامل تر خواهد شد.
محسن ایرانپور 1 98 17 دقیقه پیش
آرسن ونگر در مورد انتقاد از گفته های ایوان گازیدیس

هر روز با ایوان کار می کنم، باور کنید او شدیدا انگیزه دارد تا بازیکنان را به خدمت بگیریم. گاهی باید او را آرام کنم. باور دارم این دوره ای است که همه به دنبال رویاپردازی هستند و نقل و انتقالات رویاپردازی می آورد. اما در دنیایی واقعی زندگی می کنیم و بخشی از کار ما این است که روی بازیکنانی که در باشگاه داریم حساب باز کنیم. یکی از ارزش های باشگاه ما این است که به بازیکنانی که شایسته اش هستند فرصت دهیم.

محسن ایرانپور 2 123 22 دقیقه پیش
آرسن ونگر در مورد پیشنهاد 100 میلیون پوندی منچستر یونایتد به پوگبا

اگر نتوانید چنین مبلغی را پرداخت کنید کاملا برایتان دیوانه وار به نظر می رسد. اگر بتوانید از عهده پرداخت این مبلغ بر آیید آن وقت می توانید آن را توجیه کنید. اگر آن را با زندگی عادی مقایسه کنید کاملا دیوانه وار است. از این بابت مطمئن باشید. اما در دنیایی زندگی می کنیم که هر فعالیتی که جهانی باشد پول زیادی تولید می کند. فوتبال به یک رقابت جهانی تبدیل شده و به همین دلیل باشگاه ها می توانند از عده پرداخت چنین مبالغی بر آیند. آیا درست است که بازیکن می تواند چنین سرمایگذاری را به شما بازگرداند؟ هرگز هیچ کس نمی تواند آن را محاسبه کند. از وقتی در این ورزش هستم همیشه فکر می کردم که رکورد نقل و انتقالات اینبار دیگر نمی تواند بیشتر شود و البته همیشه اشتباه می کردم. شاید چند سال دیگر قیمت یک بازیکن 200 یا 300 میلیون شود، چه کسی می داند؟

HaMiT 144 26 دقیقه پیش
نقل و انتقلات: جانی اونز

میرور
آرسن ونگر در نظر دارد تا با 15 میلیون پوند به سراغ جانی اونز از وست برومویچ برود.

سپهر 8 1063 3 ساعت پیش
رئیس در مورد اهداف فصل جدید

"سال گذشته ۱۸ تیم زیر ما قرار گرفتند و ما می خواهیم مطمئن شویم این فصل ۱۹ تیم در آن جایگاه باشند.

"لستر سه بازی در طول فصل را واگذار کرد. شاید آنها نام باشکوهی نباشند ولی نامی هستند که قهرمان انگلیس شده اند. شما باید به تیمی همچون لستر احترام بگذارید.

"این کار همیشه دشوار است. به چروک ها و موی سفید من بنگرید! من فکر می کنم از آن لذت می برم زیرا یک جنگجو هستم. دوست دارم پیشرفت کنم و به جلو بروم (بنابراین) این شغل یک چالش عالی برای من است."

سپهر 14 1072 3 ساعت پیش
رئیس در مورد بازار و برنامه های نقل و انتقالات

"برای جذب بازیکنان جدید هنوز در بازار هستیم، هم بازیکنان تهاجمی و هم تدافعی. متاسفانه در این زمینه تنها نیستیم.

"من قادر به درک سطح نگرانی و انتظارات هواداران هستم زیرا شاهد خریدهای دیگر باشگاه ها هستند. علیرغم پولی که باشگاه ها دارند تا الان فعالیت های خیلی زیادی رخ نداده است. تجربه ی ما می گوید فعال ترین زمان هفته ی آخر آگوست خواهد بود و فعلا همه جا یک بازی بزرگ پوکر در جریان است.

"بهترین راه برای جمع کردن مسئله ی نقل و انتقالات صحبت نکردن راجع به آن است. ولی ما در بازار حضور داریم. آیا من فکر می کنم یک مدافع مرکزی با تجربه را قبل از شروع فصل جذب خواهیم کرد؟ بله."

سپهر 9 1191 3 ساعت پیش
رئیس در مورد وضعیت دفاع مرکزی ترکیب

"سه بازیکن جوان داریم که برای کسب جایگاه خود مبارزه می کنند: هلدینگ که خیره کننده ظاهر شده، بیلیک و چمبرز. من باید (به زودی) تصمیم بگیرم کدامیک از آنها به ترکیب اصلی نزدیکترین است.

"دو روز پس از عمل جراحی مرته ساکر با وی تلفنی گفتگو کردم. او مصمم است تا بازگشت قدرتمندی داشته باشد. چند ماهی بیرون خواهد بود. نمیدانم سه یا چهارماه. قطعا روی اینکه پر قبل از سال نوی میلادی بازگردد حسابی باز نخواهم کرد.

"جای خالی او را حس خواهیم کرد. او داخل و خارج زمین یک رهبر است. در رختکن احترام بالایی دارد و همه را روی اهدافی که باید متمرکز می کند. یک مهره ی سنگین را در رختکن از دست دادیم."

سپهر 13 1211 3 ساعت پیش
رئیس در مورد کریستیان بیلیک

"او دارای تمامی خصوصیات و ویژگی های لازم برای یک مدافع مرکزی سطح بالاست.

"تنها چیزی که کم دارد تجربه ی بازی در این پست هست زیرا وقتی به ما ملحق شد یک هافبک میانی بود که من او را تبدیل به یک مدافع مرکزی کردم، زیرا حس کردم او قادر خواهد بود مدافعی باشد که به سبک ما نزدیک است.

"این پست معمولا متعلق به بازیکنان باتجربه است زیرا هراشتباهی که شما مرتکب شوید عواقب بدی خواهد داشت. در این فصل تلاش می کنم تا روی جاگیری بیلیک کار کنم و او را بهتر نمایم، و در چند بازی به او میدان بدهم. اگر در ماه دسامبر وی هنوز آماده نبود تلاش خواهیم کرد تا او جایی بازی کند."

سپهر 19 1393 4 ساعت پیش
مونرئال: اکنون در اوج حرفه ی خود هستم

"وقتی شما جوان هستید انرژی خیلی زیادی دارید و به محض تمام شدن یک بازی انتظار بازی بعد را می کشید، زیرا از نظر فیزیکی مشکلی ندارید و خیلی سریع می توانید ریکاوری کنید. از آن طرف هنگام جوانی تجربه ی کمی دارید. به مرور زمان کمی از آمادگی جسمانی شما کاسته می شود ولی به شدت تجربه ی شما بالا می رود.

"(با کسب تجربه) بهتر درک می کنید که توپ را کجا باید بیندازید، چطور بازی خوانی کنید و نیاز تیم را پیدا کنید. حس می کنم اکنون در نقطه ای هستم که بهترین ترکیب تجربه و آمادگی جسمانی را دارم. از نظر فیزیکی حال خوبی دارم و هم چنین مزیت سال ها تجربه را نیز یدک می کشم که در مواقع حساس کمک حال من است."

سپهر 10 1402 4 ساعت پیش
مونرئال در مورد لقبش، "آقای باثبات"

خیلی به این مسائل اهمیت نمی دهم. تمرکز من روی سخت کار کردن و ارائه ی بهترین عملکردم و کمک به تیم است. خیلی درگیر داشتن لقب بهترین بازیکن در این بخش یا آن یکی نیستم. تمام هدف من کمک به باشگاه و هم تیمی هایم است.

سپهر 14 1423 5 ساعت پیش
پیرلو در مورد ناچو مونرئال

من دوست دارم آرسنال را تماشا کنم و گاها می شود که برخی از بازیکنان آنها اعتبار کافی دریافت نکنند چراکه شما همیشه انتظار یک نمایش خوب را از وی دارید. در فصل گذشته هرموقع بازی مونرئال را تماشا کردم بی نقص بود.

محسن ایرانپور 45 2691 12 ساعت پیش
کیم کالستروم: بهترین 15 دقیقه تمام زندگی ام

به مانند یک پسر بچه در طول زمین چمن راه می رفتم، توپ هم زیر بغلم بود. با موهایی مرتب، یک لباس قرمز تمیز با آستین های سفید و یک آرم طلایی روی سینه ام. مردی بودم که 30 سال را رد کرده اما در رویای بچگی خود قرار دارد. نیمه نهایی جام حذفی مقابل ویگان و 82 هزار هوادارا در ورزشگاه ومبلی که 50 هزار نفر از آنها متعلق به ما بودند. هوادارانی که آواز می خواندند و تشنه کسب یک جام بودند. آنها برای 9 سال هیچ جامی را بدست نیاورده بودند که برای باشگاهی که به عنوان یکی از بزرگ ترین ها در جهان شناخته می شود دوره بسیار طولانی است. توپچی ها وفادارترین هواداران جهان هستند. در اتفاقی عجیب و غریب و غیر قابل انتظار، در نهایت در شما لندن به آرسنال پیوستم. بلافاصله توپ را کاشتم و آن را وارد دروازه کردم. یک نگاه سریع به گلر داشتم، قبلا تصمیم گرفته بودم کجا ضربه ام را بزنم. سعی کردم نخندم. لحظه ام فرا رسیده بود، من اینجا هستم، در میان شعار لاتین باشگاه "پیروزی از طریق هماهنگی رشد می کند" نمی توانستم کمکی به خودم کنم و کمی لبخند زدم. حتی نیم ساعت هم برای آرسنال بازی نکرده بودم. اولین بازی من مقابل سوانسی بود، فقط 11 دقیقه و حالا در وقت های اضافه مقابل ویگان به میدان رفتم، جایی که تعین کننده بود. 15 دقیقه از زندگی یک فوتبالیست که داستان مرا تغییر داد.

وکیل من راجر لیانگ (نفر سوم جام جهانی در سال 94) با من تماس گرفت.
- می خوای به صورت قرضی به یه تیم لیگ برتری بری؟
- نه
- می خوای به صورت قرضی به آرسنال بری؟
- آره!

روز نقل و انتقالات بود و شایعات یک بازیکن جدید درز کرده بود. زمین تمرین باشگاه پر از هواداران، روزنامه نگاران و شبکه های تلویزونی بود. وقتی وارد فرودگاه هیثرو شدم، باید به منطقه ای می رفتیم و ماشین ها عوض می کردیم بنابراین هیچ کس وسیله نقلیه ما را تشخیص نمیداد. همه با من خوش برخورد بودند و من لباس شماره 29 را دریافت کردم. برای انجام تست پزشکی پیش یکی از پزشکان فرستاده شدم و در حالی که دکتر در حال بررسی تست ها بود در کافه تریا نشستم و یک فنجان قهوه رقیق انگلیسی خوردم. لباس رسمی باشگاه را بر تن کردم که شامل پیراهن، شورت و جوراب ها می شد. بازیکنان در حال ورود به زمین تمرین بودند. برخی از آنها را می شناختم که فرانسوی بودند و کمی صحبت کردیم. پزشک تیم مرا خواست و برای انجام آزمایش اشعه ایکس به بیمارستان رفتم. یک جایی از کار مشکل داشت. به محل تمرینات بازگشتیم.

در موقعیتی قرار گرفتم که مرا به یاد مسابقات استعداد یابی در تلویزیون می انداخت. مقابل یک هیات منصفه قرار گرفتم، در لباس آرسنال و سی دی عکس های اشعه ایکس را به همراه داشتم و وضعیت بدی بود. مقابل من پزشکان تیم، مدیر ورزشی و مربی قدرتمند تیم آرسن وگر حضور داشت که برای تقریبا 20 سال باشگاه را با مشت آهنین خود هدایت می کرد. پزشکان شروع به صحبت کردند. ونگر درک می کرد که حضور در آرسنال برایم اهمیت زیادی دارد و امیدهایم روشن شده اما مشکل کمر من بسیار جدی بود و او از این بابت تاسف می خورد. او به مشکلات اشاره کرد. 3 مورد شکستگی مهره وجود داشت و برای 4 تا 6 هفته بیرون خواهم بود. شوکه شدم، مایوس شدم اما درک می کردم. در مقابل عکس های اشعه ایکس، هیچ رویای بچگی یا استدلالی نمی تواند کمک کند. این موضوع را درک می کردم. به خودم می گفتم "اگر مصدوم هستی، خب مصدوم هستی" اما در حقیقت به شکلی جهنمی عصبانی بودم. سکوتی کل اتاق را فرا گرفت. ونگر هیچ چیز نگفت. وقتی کارکنان باشگاه در حال بیان دلایل بودند او حتی به همکاران خود نگاه نکرد. برای خودش فکر می کرد. منتظر بودم تا او چیزی بگوید. آرسن ونگر آهی کشید و گفت "پنجره نقل و انتقالات طی چند ساعت آینده بسته میشه و غیر ممکنه جایگزینی پیدا کنیم. چه تو رو به خدمت بگیرم و چه هیچ کس رو نداشته باشم." من غافلگیر شدم، هیچ کس نمی دانست او چطور ادامه می دهد اما آنها می دانستند که حرف او قانون است. کاملا مشخص بود که نظر او در میان دیگر کارکنان متفاوت است. وی ادامه داد "تو اینجا می مونی، بهود پیدا می کنی و تمرین می کنی. وقتی آماده شدی ازت استفاده می کنم."

حالا نمایش بعدی شروع می شود. می توانستم اتفاقات را در زمان واقعی دنبال کنم چراکه رسانه ها شروع به نوشتن و دوستان شروع به تماس گرفتن کردند. با وجود تفاوت زمان 4 ساعته و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات روسیه انتقال تمام شده بود. قرارداد در اخرین ساعت پنجره نقل و انتقالات ژانویه امضا شد. وقتی همه خواب بودند باید اسپارتاک موسکو را ترک می کردم. صبح روز بعد چند پیام تبریک دریافت کردم اما در مابقی موارد کارم با روسیه تمام شده بود.

همانند یک مرد دیوانه در انگلستان تمرین کردم. در این زمینه خوب هستم. یک روز در اتاق بدن سازی ونگر متوقف شد. زمانی که او وارد اتاقی می شود، همه به نوعی متوقف می شوند چرا که احتمالا منتظر سیگنالی از طرف او هستند. او چنین اثری روی افراد دارد. به رکاب زدن روی دوچرخه تمرین ادامه دادم چون سعی داشتم زمان مشخص شده را سپری کنم. ونگر با نگاه فرانسوی، ریز بینانه و در عین حال جدی خود مرا تماشا می کرد. صحبت کوتاهی انجام دادیم و در مسیر درستی قرار داشتیم. او بدون انکه حتی با توپ کار کنم به من اعتماد به نفس داد. بعد از 5 هفته بازیابی و عدم اطمینان از اینکه کمر من بهبود یافته یا نه، به زمین تمرین بازگشتم. مدتها از زمانی که باشگاه عنوانی را کسب کرده بود می گذشت. هیاهوی زیادی در شمال لندن وجود داشت. ما شانس نخست دیدار مقابل ویگان در نیمه نهایی جام حذفی بودیم اما تنها موفق شدیم یک تساوی در وقت های معمول کسب کنیم. تیک تاک ساعت به صدا در آمد و هیچ کس آن را متوقف نکرد. بدون هیچ توقع شخصی روی نیمکت نشسته بودم. 7 دقیقه گذشته بود و ناگهان جایگزین آرون رسمی خسته شد. داور سوت پایان را زد. حالا یکی از فینالیست ها باید در ضربات پنالتی مشخص شود. یک راه ساده و بی رحمانه برای پایان دادن به همه چیز. حالا درک از بازی، تاکتیک ها و قدرت فیزیکی بی معنی است. حالا همه چیز به کنترل اعصاب و شانس باز می گردد. ضربات پنالتی در فوتبال همیشه به مانند دعوا بر سر تاج پادشاه است و همیشه یک قربانی دارد. باید گلزنی کنید. تمام فشار روی ضربه زننده قرار دارد.

شنیدم که ونگر به فرانسوی فریاد زد:
- کیم، پنالتی میزنی؟
- بله، خوشحال میشم یکی بزنم.
- خوبه، دومین نفر هستی.
خیلی زود تصمیم گرفتم کجا ضربه بزنم. وقتی به سمت نقطه پنالتی حرکت می کردم می دانستم خیلی ها در شهر زادگاهم "ساندویکن" در حال تماشای من هستند. باید لبخند خودم را مخفی می کردم. مسیری طولانی برای رسیدن به آن نقطه از زمین بود.

خونسرد بودم، شاید خوشحال بودم. توپ را روی نقطه پنالتی کاشتم. حالا تنها باید باز می گشتم و توپ را به مسیر درستی می فرستادم.، باید حرکت می کردم و توپ را محکم و با ارتفاع به سمت چپ ارسال کردم. تنها باید کاری که بطور معمول انجام می دادم و در آن خوب بودم را پیاده می کردم. قبلا هزار بار این کار ار انجام داده بودم و استرسی وجود نداشت. گلر زودتر حرکت کرد، در مسیر مخالف آنچه من انتخاب کرده بودم. وقتی ضربه پنالتی را در یوتیوب دیدم، احساسات من بازگشت. خونسردی و لذتی که داشتم اما شگفت زده شدم که توپ در کجا وارد دروازه شد. توپ در ارتفاع پائین تری وارد دروازه شد، بر خلاف آنچه به یاد داشتم. تصمیم داشتم توپ را به گوش بالای سمت چپ بزنم اما به یاد دارم در واقع آن را به گوش پائین سمت راست زدم. گیج شدم اما توپ در نهایت وارد دروازه شد. در فینال برنده شدیم و 200.000 هزار هوادار آرسنال در خیابان ها به استقبال ما آمدند. اگرچه سهم من در 120 سال تاریخ باشگاه بسیار کوچک بود اما نقطه برجسته حرفه ام بود. فوق العاده ترین 15 دقیقه زندگی من و به یاد ندارم چه اتفاقی افتاد که تصمیمم عوض شد. در آن لحظه تعیین کنند پنالتی در چه شرایطی بودم؟ بیهوش بودم، شوکه شده بودم، توهم زده بوم، در کما بودم، دچار فروپاشی عصبی شدم، اسم آن را هرچه که دوست دارید بگذارید. تنها چیزی که می دانم این است که مطمئنا فوتبال غیر قابل درک است. به همین دلیل عاشق آن هستم. تا زمانی که آن پنالتی وارد دروازه شود، تجربه من درست است. از این بابت مطمئنم.

حامد یعقوبی 40 2946 13 ساعت پیش
نقل و انتقالات: الکساندر لکزت

جیسن بارت از تلگراف:

لیون قرارداد جدیدی را به لکزت پیشنهاد داده است اما او به سران لیون گفته است که قصد دارد به آرسنال ملحق شود.

منابع نزدیک به بازیکن به تلگراف گفته اند اون به شدت به این انتقال علاقه مند است و خواهان جدایی است.

لکزت پس از گذراندن کل حرفه خود در تیم شهر زادگاهش، علاقه ای ندارد به یک تیم دیگر فرانسوی ملحق شود.

محسن ایرانپور 22 3080 14 ساعت پیش
کالوم چمبرز در مورد پیروزی مقابل منتخب ستارگان فوتبال آمریکا

بازی خوبی بود، هوا گرم بود اما تجربه خوبی برای همه ما بود تا مقابل چنین بازیکنانی کار کنیم. یک موقعیت عالی است که به اینجا بیایید و هواداران را ببینید. حمایتی باورنکردنی از ما صورت گرفت. فکر میکنم همه از آن لذت بردیم. آزمون و تجربه خوبی برای ما بود. فکر می کنم همانند حریف خوب بازی کردیم. مدام مورد سنجش قرار گرفتیم اما فکر می کنم از نظر ذهنی به خوبی آماده بودیم و با نگرش درستی به بازی رفتیم و با نتیجه ای که می خواستیم بیرون آمدیم.

فکر می کنم راب هولدینگ درخشان عمل کرد. او هم در فاز دفاعی و هم در کار با توپ عالی است. او خونسرد عمل می کند و بازی کردن کنار او فوق العاده است.

امروز ورزشگاه کاملا پر بود و حمایتی که هواداران تا اینجای کار از ما انجام دادند باورنکردنی بود. تنها می خواهیم بگوییم که این حمایت را حفظ کنید و بخاطر تمام این حمایت ها از شما تشکر می کنیم.

محسن ایرانپور 12 3110 14 ساعت پیش
الکس اوکسلد چمبرلین در مورد پیروزی مقابل ستارگان فوتبال آمریکا

بزرگ تر از آنچه فکر می کردم بود. درست درک کردم که بازی منتخب ستارگان در اینجا چگونه است. در مورد بستکتبال و هاکی آن را شنیده بودیم اما هرگز در مورد لیگ فوتبال آن را ندیده بودیم. اینکه بخشی از این بازی باشیم دلچسب بود. جو فوق العاده ای قبل از بازی وجود داشت، آنها تعدادی از بازیکنان کلاس جهانی را در تیم خود داشتند و افتخاری بود که با آن نفرات در یک زمین بازی کنید. بازی خوب و دیدار پیش فصل فوق العاده ای بود.

خوب است که مقابل هوادارانی بازی کنید که می خواهند بهترین عملکرد شما را ببینند. برخی دیدارهای پیش فصل می تواند آرامتر باشد و در گرمای امروز، اوضاع کمی شبیه آن بازی ها بود. اما در عین حال فوتبال پر تحرکی ارائه شد و پاسکاری ها سریع بودند. با حضور این بازیکنان همیشه چنین اتفاقی صورت می گیرد. چنین دیداری برای آماده سازی لیگ بسیار عالی خواهد بود.

وقتی داور اعلام پنالتی کرد شنیدم که یکی از نفرات تیم آنها گفت "داور، بازی ستارگان لیگه، چرا کارو برای ما خراب میکنی؟" به او نگاه کردم و فکر کردم "زیاد تو این بازی نمی بازید، نه؟" به نظر میرسید فکر میکردند پیروز می شوند اما ما برای پیروزی به اینجا آمدیم. مربی از ما می خواست درست بازی کنیم و نتیجه درستی بگیریم. باید به عادت های کسب پیروزی برگردیم. حریف خوبی برای ما بود و می خواستیم در بهترین فرم ظاهر شویم. خوشحالیم که موفق به انجام این کار شدیم اما مهمتر از آن این است که چنین دیداری برای آمادگی جسمانی ما خوب است. در خانه معمولا در چنین حرارتی کار نمی کنیم، کار سخت بود اما فکر میکنم راب و گرانیت عالی کار کردند. برخی بازیکنان جوان ما نیز عالی بودند و روز مثبتی برایمان بود.

حامد یعقوبی 25 4761 1 روز پیش
نقل و انتقالات: ریاض محرز

بر اساس گزارش جان پرسی از تلگراف، ریاض محرز در مورد قرارداد جدیدی با حقوق هفتگی 100 هزار پوند در حال مذاکره با لسترسیتی است.

لسترسیتی همچنان مطمئن است که او باشگاه را ترک نخواهد کرد.

محسن ایرانپور 15 4867 1 روز پیش
راب هولدینگ در مورد اولین حضورش در ترکیب آرسنال

عالی بود، حمایت فوق العاده ای از سوی هواداران وجود داشت، بیشترین جمعیتی که تاکنون مقابل آنها بازی کردم بنابراین تجربه بزرگی برایم بود. دیدار با کیفیت و واقعا خوبی بود و واقعا از آن لذت بردم. فکر می کنم درست عمل کردم. خوب میشد اگر روی آن ضربه کرنر گلزنی می کردم. می توانست لحظه افتخار آمیزی باشد اما روی این مساله کار می کنم و امیدوارم این اتفاق صورت گیرد.

کمی مضطرب بودم اما وقتی به زمین رفتم و گرم کردم آن اضطراب از بین رفت و حالم خوب شد. در این مواقع شما با شرایط کنار می آیید و احساس خوبی بدست می آورید.

کسب پیروزی مهم بود. اگر بتوانید چند پیروزی زود هنگام بدست بیاورید این مساله شتاب خوبی ایجاد می کند بنابراین وقتی در اولین دیدار فصل مقابل لیورپول به میدان برویم امیدوارم بتوانیم نتیجه بگیریم. امیداورم اینگونه باشد. یکشنبه بازی دیگری داریم و امیدوارم پیروزی دیگری کسب کنیم و به این روند ادامه دهیم.

حامد یعقوبی 39 5691 1 روز پیش
نقل و انتقالات: گزینه های خط دفاعی

جرمی ویلسن می گوید آرسنال مصطفی، کولیبالی و مانولاس را در این تابستان به عنوان گزینه های خرید در خط دفاعی مد نظر داشته است.

حامد یعقوبی 31 5683 1 روز پیش
نقل و انتقالات: الکساندر لکزت

به گزارش جرمی ویلسن از تلگراف، بر خلاف اظهارات مدیر لیون آرسنال آماده است تا پیشنهاد جدید 35 میلیون پوندی خود را برای الکساندر لکزت ارسال نماید.

حامد یعقوبی 27 6250 1 روز پیش
نقل و انتقالات: شکودران مصطفی

کیکه مارین خبرنگار اسپانیایی می گوید آرسنال هیچ علاقه ای به جذب مصطفی ندارد و یک بار دیگر از نام آرسنال سوء استفاده شده است.

حامد یعقوبی 25 6230 1 روز پیش
نقل و انتقالات: ریاض محرز

خبرگزاری لوبوتغ الجزایر:

طی تماسی که با یک منبع نزدیک به ریاض محرز داشتیم پی بردیم باشگاه لسترسیتی با چند باشگاه من جمله آرسنال در تماس بوده است اما تاکنون توافقی صورت نگرفته است.

حامد یعقوبی 19 6238 1 روز پیش
نقل و انتقالات: الکساندر لکزت

طبق آخرین گزارش روزنامه اکیپ، آرسنال قصد ندارد در مورد جذب الکساندر لکزت تسلیم شود.

توپچی ها در صورت رد پیشنهاد جدیدشان، دوباره باز خواهند گشت.

حامد یعقوبی 27 6238 1 روز پیش
نقل و انتقالات: الکساندر لکزت

برونو ژنزیو سرمربی لیون در مورد لکزت می گوید:

مدیر تیم به من اطمینان داده است که لکزت تیم را ترک نخواهد کرد."

حامد یعقوبی 22 6259 1 روز پیش
نقل و انتقالات: شکودران مصطفی

بر اساس گزارش خبرگزاری والنسیا اکسترا، آرسنال طی چند ساعت اخیر در حال مذاکره با وکیل مصطفی بوده است.

به خاطر فشار قانون فیرپلی مالی، والنسیا حتی پس از فروش آندره گومیس به بارسلونا باز هم ناچار خواهد بود بازیکن دیگری را به فروش برساند.

حامد یعقوبی 22 6291 1 روز پیش
آیوِن گازیدیس در گفتگو با ArsenalFanTV

در مورد جذب بازیکنان جدید:

"در حال نهایی کردن کار خود در نقل و انتقالات هستیم."

حامد یعقوبی 13 6289 1 روز پیش
نقل و انتقالات: الکساندر لکزت

ژان میشل اولاس مدیر لیون در مورد پیشنهاد جدید می گوید:

"آرسنال برای جذب لکزت بازنگشته و باز نخواهد گشت. هیچ کس جز رشید غزال لیون را ترک نخواهد کرد."

حامد یعقوبی 16 6309 1 روز پیش
نقل و انتقالات: ریاض محرز

به گزارش گِرِگ استوبارت، آرسنال برنامه ای جهت ارسال پیشنهاد برای ریاض محرز ندارد.

طبق ادعای این خبرنگار و بر خلاف گزارش های اخیر، آرسنال تماسی با سران لسترسیتی نداشته است.

حسین کاظمی 25 6869 1 روز پیش
هولدینگ در مورد بازی مقابل بازیکنان با تجربه

بازی مقابل امثال دروگبا،کاکا و پیرلو فوق العاده است.آنها بازیکنان خیلی با کیفیتی هستند که دوران حرفه ای خیلی خوبی رقم زده اند و شما می توانید از بازی مقابل آنها چیزهای زیادی یاد بگیرید.بنابراین تجربه بسیار خوبی بود.

حسین کاظمی 11 6891 1 روز پیش
ونگر در مورد تفاوت های بازی با ستارگان و بازی های لیگ

می توان گفت خشونت کمتری داشت.اینگونه بازی ها مانند بازی های باشگاهی برای بازیکنان اهمیت مرگ و زندگی ندارد.برخورد ها نسبت به بازی های باشگاهی کمتر و دوستانه تر است.از طرف دیگر بازیکنان بسیار با کیفیتی درون زمین هستند که هر باری که مرتکب اشتباه شوید می توانند از ان استفاده کنند.

حسین کاظمی 8 6906 1 روز پیش
ونگر در مورد عملکرد تیم مقابل ستارگان

در نیمه اول توازن خوبی میان مالکیت توپ و حرکت سریع در پشت خط دفاعی در یک سوم نهایی زمین داشتیم که نکته مثبتی بود.همچنین فرصتی بود تا چندین بازیکن جوان محک بخورند.در نیمه اول چمبرلین بسیار سریع و قدرتمند عمل کرد.بازیکنانی مثل ژاکا و هولدینگ که تازه به ما ملحق شدند نیز عملکرد خوبی داشتند.

حسین کاظمی 9 6920 1 روز پیش
ونگر در مورد عملکرد ژاکا مقابل ستارگان

به خوبی با خود را با سبک ما منطبق کرد.از لحاظ پاسکاری و تکنیکی بسیار خوب عمل کرد.در مجموع فکر میکنم در اولین بازی بسیار دلگرم کننده ظاهر شد.