برای استفاده از امکانات سایت، ارسال و مشاهده نظرات لطفا در سایت عضو شوید.
گانرزتراست به ظاهر و سیستمی جدید برورسانی شده است. امکانات سیستم فعلی در حالت حداقل می باشد و به زودی کامل تر خواهد شد.
حسین کاظمی 10 3 دقیقه پیش
ونگر:این فصل ولکات متفاوتی را خواهیم دید ونگر:این فصل ولکات متفاوتی را خواهیم دید

قبل از شروع فصل گفتم که امسال تئوی متفاوتی را خواهیم دید.اگر او همین تمرکز،اشتیاق و روحیه جنگندگی را حفظ کند فصل خیلی خوبی را خواهد داشت.

امیدوارم افت نکند زیرا او بازیکن باهوشی است،او متمرکز است و مشتاق است تا ثابت کند منتقدان او اشتباه می کنند و او در مسیر درستی قرار دارد.

از بازی (در مقابل واتفورد) راضی هستم.فکر می کنم نیمه اول فوق العاده ای داشتیم.هنوز نمی توانیم از نظر فیزیکی نود دقیقه در همان سطح کار کنیم ولی می توانم پتانسیل موجود در این تیم را ببینم.

ما چندین شانس گلزنی ایجاد کردیم و تحرک خوبی داشتیم.در کل از عملکرد نیمه اول بسیار خوشحالم.از نظر دفاعی هم خوب بودیم و معتقدم اگر همه بازیکنان از نظر بدنی برای نود دقیقه آماده باشند تیم قدرتمندی خواهیم بود.

سپهر 2 68 24 دقیقه پیش
اولین مصاحبه ی شکودران مصطفی بازیکن آرسنال اولین مصاحبه ی شکودران مصطفی بازیکن آرسنال

امروز مصاحبه ای از شکودران در شبکه ی اسکای آلمان منتشر شد که طی آن وی تایید کرد به آرسنال پیوسته است.

با توجه به تعطیلی روز دوشنبه در انگلستان، بناست این انتقال روز سه شنبه رسمی شود. با این وجود پایگاه خبری گانرزتراست ترجمه ی فارسی این مصاحبه را در اختیار علاقمندان قرار می دهد.

- شکودران، آیا اکنون راضی و خوشحال هستی؟

بله! برای هر انتقال بزرگی مثل این باید خیلی چیزها برنامه ریزی شود و مورد بحث قرار بگیرد اما وقتی بالاخره قرارداد امضا می شود، خیالت راحت می شود و نهایتا تو راضی و خشنود می شوی.

- جوش خوردن معامله چند روز و هفته را به خود اختصاص داد نه؟

همان طور که گفتم همیشه مسئله ساده نیست. سه جزء مختلف درگیر قضیه بودند: دو باشگاه و بازیکن. هرکس قطعا تلاش می کند نتیجه را به نفع خودش رقم بزند، بنابراین طبیعی است که کمی زمان ببرد. ولی خوب شد که هیچ کس موضوع را رها نکرد و آخرکار توانستیم به یک راه حل مشترک برسیم.

- به یک باشگاه بزرگ رفتی که تصمیمی منطقی است. اما چرا آرسنال؟

آرسنال برای من همان طور که اشاره کردید یک باشگاه بزرگ است. یک باشگاه عظیم با تاریخی باشکوه. باشگاهی که همیشه جایگاهی بالایی دارد. در اروپا نیز همین طور و این برای من اهمیت داشت. اینکه (با این انتقال) در حرفه ام قدمی به جلو برداشته ام. همیشه به دنبال پیشرفت در کارم هستم. قدم بعدی منطقا همین کار بود. بازی در لیگ قهرمانان، بازی در کنار افرادی که می شود از آنها یاد گرفت و باتجربه هستند. به همین دلیل آرسنال را برگزیدم.

هم چنین برایم مهم بود باشگاه یک سرمربی داشته باشد که سال های سال آنجا بوده و همه چیز را سروسامان می دهد تا من فقط روی فوتبال خودم بتوانم تمرکز کنم.

- جمع آلمانی ها در لندن در حال گسترده تر شدن است. با پر و اوزیل صحبت کردی؟ چه توصیه ای به تو داشتند؟

هنوز با پر حرف نزده ام زیرا مدتی می شود که یکدیگر را ندیده ایم. اما مسوت همه چیز را به من گفت. اینکه باشگاه چطور است و چگونه اداره می شود و ... هرچه که گفت بسیار مثبت بود و من خیلی زود قانع شدم زیرا به نظرم این باشگاه فوق العاده است. این باشگاه نوعی انگلیسی نیست که فوتبال سبک انگلیسی را بازی کند بلکه در عوض فوتبالی را بازی می کند که من دوست دارم. فوتبالی که در اسپانیا و تیم ملی به آن پرداختم. سبکی که توپ را روی زمین می گرداند و با پاس های متعدد حمله می کند. بنابراین خیلی زود مطمئن شدم می خواهم به آنجا بروم و خیلی نیازی به متقاعد کردن من نبود.

حمید 9 684 4 ساعت پیش
نقل و انتقالات: متیو دبوشی

جان کراس - میرور

دبوشی شدیدا خواهان خروج از آرسنال است، حال به صورت قرضی یا دائم اما مصدومیت این بازیکن مانع خروج او شده و به باشگاهی نیاز دارد که آماده باشد در مورد آمادگی جسمی او قمار کند.

سپهر 14 2138 17 ساعت پیش
هلدینگ در مورد توانایی ترکیب فعلی برای قهرمانی

خب امروز چشمه هایی از ترکیب را دیدید. وقتی امثال اوزیل به ترکیب بازگشتند، جیرود را در آستانه ی بازگشت داریم، الکسیس، سانتی، ویلشر...بازیکنان خوب بسیاری هستند بنابراین شانس بالایی برای قهرمانی داریم.

سپهر 12 2140 17 ساعت پیش
هلدینگ در مورد حضورش در آرسنال تاکنون

از تک تک دقایقش لذت برده ام. گروهی از بچه ها خیلی گرم مرا پذیرفتند و یک شروع عالی برایم بوده است و امیدوارم بازی به بازی پیش برویم و به پیروزی ها ادامه دهیم.

بله من خیلی گران قیمت نیستم ولی آرسن ونگر مرا به این تیم آورد و من صرفا به فوتبال پرداخته ام و آنچه را که بلد هستم انجام داده ام.

سپهر 15 2142 17 ساعت پیش
هلدینگ در مورد پیروزی مقابل واتفورد

همه دوست دارند همین طوری که ما برنده شدیم، برنده شوند. اول از همه دنبال کسب سه امتیاز بودیم و سپس منتشر کردن یک بیانیه با زدن هرچقدر گل که می خواهیم. نتوانستیم خواسته ی کلین شیت خود را برآورده کنیم ولی به سه گل رسیدیم که کافی بود.

حسین کاظمی 16 2490 22 ساعت پیش
ونگر در مورد ژاکا

تاثیر خوبی در بازی داشت.او خونسرد است، پاس های او موثرند و همچنین پای چپ خوبی دارد و برخی مواقع منطقه بازی را به خوبی عوض می کند.در کار با توپ خوب است،همواره دنبال توپ است و ز قدرت فیزیکی خوبی دارد و همچنین خیلی زود خود را وفق داده است.

حسین کاظمی 15 2491 22 ساعت پیش
ونگر در مورد هولدینگ

معرکه بود.خوشحالم که به بازی او توجه کردید زیرا مهم است که بازیکنی از بولتون به اینجا بیاید و در حالی که در بازی اول در خانه چهار گل دریافت کرده اند تحت فشار سنگین مقابل لستر بازی کند و عملکردی مانند بازی امروز از خود نشان دهد.فکر می کنم این کار آسان نیست و نشان دهنده پتانسیل زیاد اوست و من متقاعد شده ام که رقیب سختی برای دیگر مدافعین تیم خواهد بود.

حسین کاظمی 10 2506 22 ساعت پیش
ونگر در مورد اوزیل

اوزیل خصوصا در نیمه اول عالی بود.در نیمه دوم کمی از نظر فیزیکی افت کرد ولی البته که ما به او نیاز داریم.فکر می کنم امروز چیزی را از اوزیل دیدیم که از او انتظار داریم یعنی پاس گل ولی او گلزنی هم می کند.پس خیلی خوشحالم که امروز گلزنی کرد زیرا این همان چیزیست که می خواهد به بازی خود اضافه کند.

حسین کاظمی 9 2531 22 ساعت پیش
چک در مورد چند واکنش در نیمه دوم

همه باید برای کسب سه امتیاز تلاش کنند.از عملکردم خوشحالم.واضح است از دریافت گل راضی نیستم زیرا فکر می کنم در نیمه اول عالی کار کردیم و اتفاق خوبی بود اگر دروازه خود را بسته نگه می داشتیم.برد ، برد است و ما نیاز داشتیم تا به دو بازی بدون برد واکنش نشان دهیم.سه امتیاز حیاتی کسب کردیم.

حسین کاظمی 10 2805 23 ساعت پیش
کوشیلنی در مورد خریدهای جدید

اولا ما چند بازیکن مصدوم داریم.وقتی شما فصل را در شرایطی آغاز می کنید که ولبک،مرته ساکر و گابریل مصدوم هستند شرایط دشوار می شود.باید چند خرید داشته باشید زیرا در نوامبر،دسامبر و اکتبر مجبورید هر سه روز بازی کنید و برای این کار نیاز به ترکیب قوی دارید تا توانایی جنگیدن در همه رقابت ها را داشته باشید.مطمئنم رییس چند بازیکن به تیم اضافه می کند تا به ما کمک کنند.

حسین کاظمی 9 2824 1 روز پیش
کوشیلنی در مورد بازی

فکر می کنم پیروزی مهمی بود.فصل را خوب شروع نکردیم ولی در مقابل لستر نمایش خوبی داشتیم و امروز می خواستیم کار را تمام کنیم و قبل از وقفه ملی سه امتیاز را بدست آوریم.بین خطوط خیلی خوب کار کردیم.آنها با پنج مدافع بازی کردند ولی ما بهتر بودیم.در نیمه دوم کمی به خواب رفتیم و نیاز داشتیم بیدار شویم.توپ را در اختیار واتفورد قرار دادیم و آنها می توانند با توپ خوب کار کنند ولی مهم کسب سه امتیاز بود که اتفاق افتاد.

حسین کاظمی 10 2842 1 روز پیش
ونگر در مورد وقفه بازی های ملی

بازی های یورو بیشتر از دوره های قبل طول کشید،این بازی ها 4 هفته طول کشید و فکر می کنم ما بهای سنگینی در بازی اول دادیم.بازیکنان هنوز کاملا اماده نیستند،اوزیل تقریبا آماده است ولی نه به طور کامل و حالا باز هم باید برای بازی های ملی برود بنابراین این وقفه برای ما خوشایند نیست.

حسین کاظمی 11 2872 1 روز پیش
ونگر در مورد ناچو

ضربه خورده است ولی چیز مهمی نیست.

حسین کاظمی 11 2871 1 روز پیش
ونگر در مورد مصطفی و پرز

فکر می کنم بزودی کار هر دوی آنها نهایی شود.هر دو تست پزشکی خود را پشت سر گذاشتند.باید کارهای اداری را تمام کنیم و دقیقا نمیدانم چه موقع اعلام رسمی کنیم ولی فکر می کنم در ابتدای هفته این اتفاق بیوفتد.

حسین کاظمی 9 2889 1 روز پیش
ونگر در مورد تغییر پنالتی زن

ببینید من قبل از هر بازی سه نفر را برای زدن پنالتی مشخص می کنم.تئو را به طور کامل از لیست پنالتی زن ها خارج نکرده ام،او نفر دوم لیست بود.

حسین کاظمی 9 2894 1 روز پیش
ونگر در مورد انتهای بازی

واتفورد به قصد گلزنی آمده بود زیرا ما نتوانستیم گل چهارم را بزنیم چون از نظر فیزیکی افت کردیم،فکر میکنم با وجود اینکه ما بازی را بردیم ولی آنها از لحاظ فیزیکی بسیار قدرتمند بودند.برای ما همیشه چنین بازی هایی درد سر ساز هستند.آنها همیشه در مقابل ما خوب کار می کنند.

حسین کاظمی 10 2918 1 روز پیش
آرسن ونگر در مورد اولین پیروزی فصل

در کل فکر می کنم عملکرد خیلی خوبی داشتیم.در نیمه اول خیلی روان و عالی بازی کردیم.سه بر صفر پیش افتادیم و باز هم در نیمه دوم توانستیم فرصت های زیادی ایجاد کنیم ولی مانند بازی با لستر از آنها استفاده نکردیم.قادر نیستیم در کل نود دقیقه با همان توان فیزیکی بازی کنیم ولی در کل عملکرد دلگرم کننده و برد خوبی بود.

حسین کاظمی 7 2944 1 روز پیش
آرسن ونگر در مورد تفاوت بازی واتفورد و لسترسیتی

در آن بازی هم خوب کار کردیم ولی از فرصت های خود استفاده نکردیم.امروز این اتفاق افتاد.کمی در نیمه دوم افت کردیم ولی در کل خیلی خوب عمل کردیم.از گل خورده ناامید هستیم ولی در مجموع باید به سه امتیاز بازی نگاه کنید.امروز کسب سه امتیاز بسیار مهم بود.صادقانه بگویم در بازی امروز نحوه بازی(در مقابل سه امتیاز) زیاد مهم نبود.

حسین کاظمی 9 4448 1 روز پیش
آرسنال - واتفورد :ترکیب اعلام شد. آرسنال - واتفورد :ترکیب اعلام شد.

ترکیب آرسنال:
Čech; Bellerin, Koscielny, Holding, Monreal; Xhaka, Cazorla; Oxlade-Chamberlain, Özil, Walcott; Alexis

ذخیره ها:
Ospina, Chambers, Gibbs, Coquelin, Elneny, Wilshere, Giroud

ترکیب واتفورد:
Gomes, Kaboul, Prödl, Kabasele, Amrabat, Guedioura, Capoue, Behrami, Holebas, Deeney, Ighalo

ذخیره ها:
Pantilimon, Janmaat, Zuniga, Watson, Success, Pereyra, Sinclair

سپهر 24 5972 1 روز پیش
رئیس در مورد شکودران مصطفی

اگر معامله انجام بگیرد، آنگاه همان بازیکنی را می خواستیم به دست خواهیم آورد. وی سه* سال را در اورتون سپری کرد. سپس به ایتالیا و اسپانیا رفت، اما در ۱۷ سالگی سخت است که شما در لیگ برتر مدافع میانی باشید.

*شکودران دو سال و نیم عضو باشگاه اورتون بود. شش ماه بیشتر سبب می شد جزو سهمیه ی رشد در خانه به حساب بیاید.

سپهر 27 5957 1 روز پیش
رئیس در مورد لوکاس پرس

دوست دارم که وی را با واردی مقایسه کنیم. او مهاجمی است که دیر شکوفا شد، قبلا در پست متفاوتی بازی می کرد. آمدنش به مرکز خط حمله موفقیت آمیز بود. به نظرم او کیفیت خوبی در متصل کردن بازی هجومی تیم دارد، دریافت کننده ی خوبی است، و کیفیت تمام کنندگی او نیز خوب است.

محمد حسن 13 6324 1 روز پیش
شکست آرسنال در برابر لیورپول در لیگ زیر 23 سال

در بازی امروز آرسنال و لیورپول در ورزشگاه امارات در لیگ زیر 23 سال جزیره، لیورپول 3 بر 1 آرسنال رو شکست داد. گل آرسنال رو چوبا آکپوم به ثمر رسوند.

محمد حسن 13 6630 2 روز پیش
ترکیب تیم زیر 23 سال آرسنال در برابر لیورپول

تیم زیر 23 سال آرسنال از ساعت 22:30 امروز، در چارچوب لیگ زیر 23 سال انگلیس با ترکیب زیر به مصاف لیورپول رفته است:
مت میسی، آینسلی مایتلند نیلز، کریستوفر دی گراسا، کریستین بیلیک، کوستاس پیلئاس، اسماعیل بن ناصر، بن شیف، جف رینه آدلاید، ولادیمیر دراگومیر، کریس ویلاک، چوبا آکپوم
نیمکت: هوگو کتو، چیوری جانسن، جاش داسیلوا، دانیل مالن، استیون ماویدیدی
تا دقیقه 20، ارسنال یک بر صفر از حریف خود عقب است.
بازی در ورزشگاه امارات برگزار میشه.

حمید 13 6760 2 روز پیش
صحبت های گراهام هانتر در مورد لوکاس پرس و شکودران مصطفی

در مورد پرس:

"باشگاه بارسلونا به دنبال لوکاس پرس بود اما چهارشنبه شب به آن ها گفته شد که این بازیکن در راه رفتن به آرسنال است و توافقات صورت گرفته و انتقال انجام خواهد شد.

بارسلونا فقط زمانی به سراغ آلکاسر رفت که در به خدمت گرفتن پرس ناتوان بود.

لوکاس بسیار پرتلاش است. او دیر پرورش پیدا کرد اما شدیدا با انگیزه است. او به پاسور های تیم گزینه های زیادی می دهد و مدافعین حریف را زجر خواهد داد."

در مورد مصطفی:

"باشگاه والنسیا مجبور به فروختن بود و از دست دادن مصطفی برای آنها بسیار وحشتناک قلمداد می شود. او بازیکن بسیار خوبی است و آرسنال خرید عاقلانه ای انجام داد.

مصطفی پر جنب و جوش، سریع، روی هوا قدرتمند و یک رهبر است و دوست دارد که هواداران او را همراهی کنند. مصطفی باعث بهتر شدن آرسنال خواهد شد."

حامد یعقوبی 10 6954 2 روز پیش
نقل و انتقالات: کلوم چیمبرز نقل و انتقالات: کلوم چیمبرز

به گزارش گرگ استوبارت، رم و وستهم در میان هشت باشگاه هایی هستند که جهت انتقال قرضی چیمبرز پرس و جو کرده اند و این بازیکن نیز در حال بررسی گزینه های خود می باشد.

باشگاه های وستهم، استوک، میدلزبرو و هال سیتی از لیگ انگلیس، رم و میلان از لیگ ایتالیا و همچنین والنسیا و اسپانیول از لیگ اسپانیا پرس و جوهایی در مورد وضعیت او انجام داده اند.حمید 14 7270 2 روز پیش
نقل و انتقالات: شکودران مصطفی، لوکاس پرس

ماتیاس کارن - ESPN

گفته شده که انتظار نمی رود انتقال مصطفی و پرس امروز رسمی شود.
تست پزشکی هر دو بازیکن انجام شده اما هنوز اندکی از تشریفات اداری باقی مانده است.

حسین کاظمی 11 7399 2 روز پیش
ونگر در مورد بازی کردن بازیکنان در پست غیر دلخواه خودشان

معتقدم که قرداد بازیکنان با باشگاه در ابتدا یک قرارداد اجتماعی است.این به معنی مسولیت بازیکنان در قبال منافع کل تیم و باشگاه می باشد.اگر منافع باشگاه با علایق بازیکنان هم جهت بود که چه بهتر وگرنه اولویت با منافع تیم وباشگاه است.

محسن ایرانپور 14 7454 2 روز پیش
رئیس در مورد شانس حضور بازیکنان جوان در ترکیب

چندین بازیکن جوان داریم که پیش فصل بسیار خوبی داشتند، مانند کریس ویلوک، جف رن ادلاید و چوبا اکپوم. این سه بازیکن برجسته ظاهر شدند، کریستین بیلیک هم فوق العاده خوب عمل کرد. آنها می توانند در تیم اصلی بازی کنند.

حسین کاظمی 11 7460 2 روز پیش
ونگر:باید مهاجمان واتفورد را مهار کنیم

فصل گذشته زوج ایگالو و دینی در خط حمله کارایی بسیار بالایی داشتند.یکی از کارهای مهم ما مهار آنها است.

دینی بازیکن بسیار خوبی است زیرا هم تکنیکی است و هم جنگنده.پیدا کردن بازیکنی با هر دو ویژگی کار آسانی نیست.

او در درگیری ها و دوئل های فردی و کار تیمی بسیار قدرتمند است.فصل پیش تحت تاثیر بازی او قرار گرفتم.

ما نیاز داریم بعد از بازی لستر سیتی اولین پیروزی خود را بدست آوریم.البته که برای وقفه ملی خیلی زود است زیرا بازیکنانی که به تیم های ملی خود اضافه می شوند هنوز آمادگی حضور در رقابت های لیگ برتر را ندارند به این دلیل که مجبور بودم بعد از بازی های ملی به آنها استراحت بدهم.

هنوز همه بازیکنان به فرم خوب نرسیده اند برخی از آنها کمی فاصله دارند.