حسین کاظمی 4 367 12 ساعت پیش
رئیس در مورد زمان بازگشت کازورلا و ژیرو

در مورد کازورلا هنوز نمی دانم زیرا باید شرایط ریکاوری او را تا دوشنبه بررسی کنیم ولی ژیرو ممکن است با بازی سه شنبه برسد.سه شنبه شب یک بازی خانگی پیش رو داریم و او ممکن است در دسترس باشد.

حسین کاظمی 3 367 12 ساعت پیش
رئیس در مورد تاثیر غیبت ژیرو

ببینید وقتی شما به قدر کافی در حرکات سرعتی خوب کار نمی کنید اولین چیزی که به ذهن می رسد حضور یک بازیکن فیزیکی و قد بلند در محوطه جریمه است.ولی ما شش بازی پشت سر هم پیروز شدیم و دوست نداریم بهانه های این چنینی برای نتیجه نگرفتن بیاوریم.باید با این موضوع که مجبوریم همیشه گلزنی کنیم کنار بیاییم،ما یک تیم هجومی هستیم.ما پنج یا شش بازیکن هجومی در ترکیب داریم و در نهایت موفق به گلزنی نشدیم که این مقداری دلسرد کننده است ولی این بخشی از لیگ برتر است.هفته قبل منچستر سیتی چنین مالکیت توپی مقابل اورتون داشت ولی موفق به پیروزی نشد.باید راهی پیدا کنیم تا در بازی های به این شکل نیز کارا باشیم.

حسین کاظمی 3 371 12 ساعت پیش
رئیس در مورد تاثیر گذاری غیبت کازورلا

بله البته.غیبت او همیشه مهم است.در بازی های خانگی او توپ را از قسمت عقب هافبک به یک سوم نهایی حریف می رساند و پاس های او همیشه دقیق و سریع هستند.

حسین کاظمی 3 375 12 ساعت پیش
رئیس در مورد واکنش های حیاتی چک

باید بگویم این هفته دو عملکرد معرکه از دروازبان ها شاهد بودیم.اوسپینا در بازی چهارشنبه شب و پیتر چک امروز،این نشان می دهد چقدر مهم است که شما دو دروازبان کلاس جهانی در اختیار داشته باشید.

حسین کاظمی 3 374 12 ساعت پیش
رئیس در مورد اینکه خستگی باعث این نتیجه شد

بله حق با شماست.به خاطر بازی چهار شنبه کمی دچار مشکل شدیم ولی وقتی در خانه بازی میکنید دوست دارید برنده شوید که ما موفق نشدیم.در نیمه اول ممکن بود بازنده به رختکن برویم،شرایط فوتبال مدرن این گونه است.اگر زود به گل نرسید،اگر چالاکی کافی نداشته نباشید،اگر خلاقیت کافی نداشته باشید(پیروز نمی شوید).امروز کمی مشکل خلاقیت داشتیم و در این صورت شما ممکن است مساوی کنید یا حتی بازنده باشید.

حسین کاظمی 3 380 12 ساعت پیش
رئیس در مورد تساوی دلسرد کننده بدون گل

قطعا،فکر می کنم دلسردی در چهره من مشخص است.به میزان زیادی توپ را در اختیار داشتیم ولی شاید در فوتبال مدرن این برای بردن کافی نباشد.75 درصد مالکیت توپ در اختیار داشتیم ولی سرعت همیشگی را در حرکات ترکیبی نداشتیم.20 دقیقه اول خوب بودیم ولی بعد از آن میدلزبورو به بازی برگشت و در ضد هم حمله ها نیز خطرناک بودند.در نهایت نتوانستیم پیروز شویم.حداقل به قدر کافی باهوش بودیم که بازی را نبازیم.

سپهر 1 1298 20 ساعت پیش
آرسنال - میدلزبورو آرسنال - میدلزبورو

ترکیب آرسنال:

Cech, Bellerin, Mustafi, Koscielny (C), Monreal, Elneny, Coquelin, Walcott, Ozil, Iwobi, Alexis

نیمکت آرسنال:
Ospina, Gibbs, Gabriel, Reine-Adelaide, Matiland-Niles, Oxlade-Chamberlain, Lucas

ترکیب میدلزبورو:

Valdes, Barragan, Ayala, Gibson, Friend, De Roon, Clayton, Traore, Forshaw, Ramirez, Negredo

حسین کاظمی 11 2208 1 روز پیش
رئیس در مورد زوج کوشیلنی و موستافی

تا حالا خوب جواب داده است،سریع تر از چیزی که بسیاری انتظار داشتند اتفاق افتاده است.ولی چند آزمون خوب پیش رو داریم و باید ثابت کنیم این زوج در دوره طولانی می توانند خوب کار کنند.

حسین کاظمی 7 2208 1 روز پیش
رئیس در مورد میدلزبرو

اگر به کیفیت بازی های خارج از خانه آنها نگاه کنید ،بسیار خوب عمل کرده اند.در خانه کمی بدشانس بوده اند ولی خارج از خانه بسیار عالی عمل کرده اند،آنها فوتبال خوبی بازی می کنند و ترسی از قبول مسولیت در قبال بازی خود ندارند و تیمی هستند که رو به جلو حرکت می کنند به نظر می رسد توانایی گلزنی خوبی دارن پس باید در دفاع خوب عمل کنیم.

حسین کاظمی 7 2210 1 روز پیش
رئیس در مورد اینکه باشگاه در مورد مصدومیت ها چه کار متفاوتی نسبت به گذشته انجام می دهد

عوامل زیادی دخیل هستند.عواملی مانند اندازه گیری سطح خستگی،ریکاوری،آمادگی و پیشگیری از مصدومیت.همه چیز اکنون علمی تر شده است و شاید این مساله موجب شده اتفاقات قابل پیش بینی تر شوند.بازیکنان را بخوبی می شناسیم زیرا چندین سال است که در حال جمع اوری اصلاعات آنها هستیم و می توانیم مصدومیت بازیکنان را تحلیل کنیم،تکرار علائم و نشانه های هشدار دهنده را تشخیص دهیم،حالا اطلاعات خیلی بهتری از اوضاع آنها در اختیار داریم.

حسین کاظمی 5 2216 1 روز پیش
رئیس در مورد کمتر شدن تعداد مصدومیت در تیم

معتقدم در زمینه مصدومیت های عضلانی در دو یا سه سال گذشته بهبود قابل توجهی داشته ایم.سال پیش کمی در مورد مصدومیت بدشانس بودیم.حلا در مورد مصدومیت های عضلانی بهتر عمل می کنیم و امیدوارم این شرایط ادامه پیدا کند.

حسین کاظمی 8 2218 1 روز پیش
رئیس در مورد مزایای استراحت دادن به اوزیل بعد از یورو

فکر می کنم تصمیم درستی گرفتم زیرا در این زمینه تجربه بسیار زیادی دارم.مدت خیلی زیادی است که بازیکنانی دارم که به تورنومنت های مختلف می روند.به الکسیس زمان استراحت بیشتری دادم،او پنج هفته استراحت کرد زیرا کمی دچار مصدومیت از ناحیه مچ بود.فکر می کنم کمی زمان برد که به فرم مطلوب بازگردند ولی تصمیم درستی بود.

حسین کاظمی 7 2239 1 روز پیش
رئیس در مورد تاثیر تمدید قرار داد خودش روی تصمیم اوزیل و سانچز

خیر چنین چیزی نگفتم.آنها در باشگاه خوشحال هستند و من می خواهم که انها قرارداد خود را تمدید کنند زیرا آنها معتقدند در جای درستی هستند.

حسین کاظمی 7 2228 1 روز پیش
رئیس در مورد تمدید قرارداد اوزیل و سانچز

در حال مذاکره هستیم و دوست داریم این اتفاق رخ دهد.اوزیل حالا 28 ساله است و در دوران اوج بازی خود قرار دارد و البته که دوست داریم او در موفقیت های آینده باشگاه سهم داشته باشد.

حسین کاظمی 9 2287 1 روز پیش
رئیس در مورد وضعیت مصدومیت ولبک در حال حاضر

فعلا شروع به دویدن نکرده است.در دو هفته آینده این اتفاق خواهد افتاد.

حسین کاظمی 6 2289 1 روز پیش
رئیس در مورد ولبک

او احتمالا ژانویه در دسترس باشد ولی فراموش نکنید قبل از این مصدومیت او یک سال بیرون بوده است پس شاید مجبور باشیم در قبال او صبور باشیم.برای رساندن او به سطح رقابتی شاید به دو ماه زمان نیاز داشته باشیم.

حسین کاظمی 4 2290 1 روز پیش
رئیس در مورد رمسی

بهبود او به خوبی پیش می رود و فکر می کنم از نظر فیزیکی 90 درصد آماده است.به بازی سه شنبه مقابل ردینگ نمی رسد ولی شاید در بازی با ساندرلند در دسترس باشد.

حسین کاظمی 4 2292 1 روز پیش
رئیس در مورد رمسی و ژیرو

به خوبی در حال پیشرفت هستند.شاید ژیرو سه شنبه در دسترس باشد ولی مطمئنا چند هفته ای برای اینکه به شرایط کامل بازی برسد زمان نیاز خواهد داشت.او ممکن است در دسترس باشد ولی می خواهم تا آمادگی صد در صدی او صبر کنم.

حسین کاظمی 4 2296 1 روز پیش
آخرین وضعیت تیم از زبان رئیس

به نظر می رسد از بازی چهارشنبه شب مشکل بزرگی نداریم.فقط در مورد کازورلا که ضربه خورد تردید وجود دارد.باید ببینیم شراط او چطور پیش می رود و اینکه کسی به ترکیب باز نمی گردد.البته ژاکا نیز محروم است و بقیه باید در دسترس باشند.

حسین کاظمی 8 3071 2 روز پیش
رئیس در مورد بیلیک

برنامه من برای او این است که همچنان به پیشرفت خود ادامه دهد.او به سختی در حال تمرین با تیم اصلی است.او بسیار خوب پیشرفت کرده است و از نظر من ویژگی های تبدیل شدن به بازیکن خیلی خوب را دارد.در حال حاضر برای بازی در تیم مقداری کم تجربه است ،آمادگی او را در آخر دسامبر بررسی می کنم و تصمیم می گیرم جایی برود یا او را تا انتهای فصل در تیم حفظ کنم.

حسین کاظمی 7 3075 2 روز پیش
رئیس در مورد کازورلا

ضربه ای به وارد شد و من خیلی سریع او را بیرون کشیدم.ضربه به تاندون آشیل او(پشت ساق پا) وارد شده است و من حس کردم او مشکل دارد و نخواستم ریسک کنم.

حسین کاظمی 8 3073 2 روز پیش
رئیس در مورد زوج کوشیلنی و موستافی

آنها زوج بسیار جالب و کارایی هستند.آنها درک خوبی از یکدیگر دارند و در کل از نظر دفاعی خوب بودیم،ولی گاهی اوقات ضعف های دفاعی ما به این خاطر نیستند که ما مدافعین خوبی نداریم،به این دلیل است که ما تیم هجومی هستیم و و ساختار تیمی ما بسیار تهاجمی است بنابراین وقتی که کاملا روی دفاع کردن تمرکز نمی کنیم آسیب پذیر هستیم.ساختار تیمی ما بیشتر روی حمله کردن متمرکز است تا دفاع کردن.

حسین کاظمی 11 3079 2 روز پیش
رئیس در مورد تعویض الکسیس

فقط می خواستم به او استراحت بدهم.مشکلی از نظر فیزیکی نداشت.

حسین کاظمی 10 3080 2 روز پیش
رئیس در مورد اوزیل

به نظر می رسد که حالا از گلزنی لذت می برد زیرا بیشتر نفوذ می کند.قبلا او دوست داشت فقط توپ را دریافت کند و موقعیت ایجاد کند،ولی ما می خواهیم او گل ساز و گل زن باشد.به نظر می رسد او به آرامی در حال توازن دادن به بازی خود است.

حسین کاظمی 7 3083 2 روز پیش
رئیس در مورد اینکه بهبود گلزنی تیم

اعتماد به نفس تیم بالاست و ما در حال حاضر توازن خوبی در تیم داریم،شاید دلیل این موضوع این است که از شانس های خود بهتر استفاده می کنیم.در توپ های آخر بهتر شده ایم.به این دلیل که توانایی ما در ضربات آخر بهتر شده است؟تحلیل این موضوع در حال حاضر دشوار است ولی چیزی که مشخص است این است که حالا بیشتر گل می زنیم.گل های زیادی به ثمر رسانده ایم.هدف ما در بازی همین است.ما بازی ریسکی ارائه می دهیم و مهم است که بتوانیم از فرصت های خود استفاده کنیم.

حسین کاظمی 6 3091 2 روز پیش
در مورد پیروزی پر گل

زود به گل رسیدیم و خیلی زود فشار از روی ما برداشته شد.جالب اینکه هر چه بیشتر گلزنی می کردیم بهتر دفاع می کردیم.درست است که در نیمه اول چند بار بوسیله فرارهای در عمق آنها به خطر افتادیم.مهاجمین آنها در وسط میدان صاحب توپ می شدند و کمی آنها را از فشار خارج می کردند.ما دو بار روی این حرکات به درد سر افتادیم.می خواهم به اوسپینا اعتبار بدهم که با دو واکنش خوب ما را نجات داد.

حسین کاظمی 7 3097 2 روز پیش
رئیس در مورد پیروزی

در نیمه اول بازی خطرناکی به نظر می رسید زیرا آنها در حمله خوب بودند.در مناطق کوچک از تکنیک خوبی برخوردار بودند و در ضد حمله ها سریع بودند،بازی آسانی نبود.در نیمه دوم کنترل کامل بازی را بدست گرفتیم و می توانستیم گل های بیشتری نیز به ثمر برسانیم زیرا آنها تمام انرژی خود را در نیمه اول صرف کردند.فکر می کنم آنها در نیمه دوم کمی از نظر فیزیکی تحلیل رفتند.

حسین کاظمی 6 4487 3 روز پیش
آرسنال - لودوگورتس:ترکیب اعلام شد.

ترکیب آرسنال:
Ospina; Bellerin, Mustafi, Koscielny, Gibbs; Cazorla, Coquelin; Walcott, Ozil, Oxlade-Chamberlain; Sanchez

ترکیب لودوگورتس:
Stoyanov, Minev, Moti, Palomino, Natanael, Dyakov, Abel, Wanderson, Marcelinho, Misidjan, Jonathan Cafú

حسین کاظمی 9 5561 4 روز پیش
ونگر در مورد تمدید قرار داد های بازیکنان

همیشه دشوار است.صادقانه بگویم در این سال ها فقط قیمت ها تفاوت کرده اند ولی مذاکره برای تمدید مانند همیشه دشوار است.همیشه نگه داشتن بازیکنان خوب دشوار است زیرا دیگر باشگاه ها خواهان خرید آنها هستند و همچنین امری کاملا طبیعی است که آنها بخواهند بهترین شرایط را در مذاکرات برای خود رقم بزنند زیرا در بهترین حالت انها می توانند ده سال در سطح اول بازی کنند.فقط قیمت ها تغییر کرده اند و مذاکره همواره پیچیده است.

حسین کاظمی 9 5561 4 روز پیش
رئیس در مورد کورس قهرمانی

پیش بینی آن مشکل است.چیزی که بعد از هشت هفته رقابت مشخص است فشرده بودن رقابت هاست.این نشان می دهد جایگاه شما به این بستگی دارد که در تک تک بازی چقدر خوب می توانید کار کنید تا در بالای جدول بمانید و برای قهرمانی بجنگید.باید نشان دهیم می توانیم با ثبات باشیم،فکر می کنم تیم متمرکز است،تیم می خواهد فوتبالی که دوست داریم را ارائه دهد،بازیکنان به کاری که می کنیم ایمان دارند و با مهره های خوبی که در اختیار داریم باید شور و اشتیاق خود را برای پیروزی در تک تک بازی ها نشان دهیم.