برای استفاده از امکانات سایت، ارسال و مشاهده نظرات لطفا در سایت عضو شوید.
گانرزتراست به ظاهر و سیستمی جدید برورسانی شده است. امکانات سیستم فعلی در حالت حداقل می باشد و به زودی کامل تر خواهد شد.
حسین کاظمی 2 45 31 دقیقه پیش
رئیس در مورد رمزی

او در ترکیب تیم ملی ولز نخواهد بود.احتمالا بعد از وقفه بازی های ملی در دسترس خواهد بود.

حسین کاظمی 1 46 32 دقیقه پیش
رئیس در مورد بهبودی سریع کوکلین

زیرا لیگامنت او بر خلاف تصور ما آسیب ندیده بود.او بی صبرانه منتظر بازگشت است ولی مجبوریم محتاط باشیم.بازی های زیادی پیش رو داریم ولی فعلا روزی بازی سومی که برنامه ریزی کرده ایم تمرکز کرده ایم،بازی به بازی پیش رفتیم و چلسی و بازل را پشت سر گذاشتیم حالا باید نشان دهیم می توانیم هفته را به خوبی تمام کنیم.

حسین کاظمی 1 52 37 دقیقه پیش
رئیس در مورد آخرین وضعیت تیم

ژیرو بیرون خواهد بود.اوضاع کوکلین خیلی بهتر از آنچه که تصور می کردیم است ،امروز تست داد ولی هنوز فکر می کنم به بازی یک شنبه نمی رسد.

سپهر 2 54 38 دقیقه پیش
گفتگوی روبرت پیرس با نشریه ی اکیپ

بدترین خاطره ی من مربوط به ۱۰ سال پیش است و فینال لیگ قهرمانان. یک کابوس بود. آن را طوری به یاد دارم که انگار دیروز اتفاق افتاد. وقتی له من اخراج شد، شما می دانستید یک بازیکن باید تعویض شود ولی هرگز فکر نمی کردم آن فرد من باشم، بنابراین اصلا به سمت نیمکت نگاه هم نکردم. سپس تیتی به من گفت: "روبرت، شماره ی توست". برگشتم و شماره ی ۷ را روی تابلوی داور چهارم دیدم. با خود گفتم: "محال ممکنه...چرا من؟". من نمی توانم زمین را ترک کنم، لااقل نه به این شکل.

به آرامی هرچه تمام تر به خارج زمین قدم زدم و به شدت از دست آرسن عصبانی بودم. وقتی از کنارش گذاشتم اصلا به یکدیگر نگاه نکردیم و او هم نمی خواست به من نگاه کند زیرا می دانست چقدر برای من قبول این تصمیم سخت بود. من هم نمی خواستم به او نگاهی کنم زیرا می دانستم تصمیم غلطی گرفته است.

روی که به آرسن گفتم در شرف رفتن هستم، روز دردناکی بود. روز بعد از فینال تصمیم خود را مبنی بر رفتن گرفتم. گرچه می دانستم ویارئال خواهان من است، بازی فینال تیرخلاص بود. وقتی وارد دفتر آرسن شدم، او تصور می کرد قرار است در مورد فینال صحبت کنیم، ولی اولین چیزی که من گفتم این بود که "دارم از تیم می روم". او انتظارش را نداشت. سکوتی برقرار شد و سپس به من گفت: "تصور هر سناریویی را می کردم جز این! آیا از تصمیمت مطمئن هستی؟ اینجا خانه ی توست، باشگاه توست." برایش شرح دادم که بله تصمیم قطعی است، به خصوص اینکه ویارئال قرارداد دو ساله ای را به من پیشنهاد داده ولی پیشنهاد آرسنال یک ساله بود.

سپس در مورد بازی فینال صحبت کردیم. حین صحبت به من گفت: "نمی دانم روزی تو سرمربی خواهی شد یا نه، ولی این را بدان که بیرون کشیدن تو از زمین بدترین تصمیم حرفه ای من تا این لحظه بوده است." حرف زدن با او برای من خوب بود و فکر کنم او نیز همین حس را داشت، هرچند شاید احساس گناه می کرد. زیرا شاید این فکر به سرش خطور کرده بود که بدون اینکه قصدش را داشته باشد باعث شده من از تیم بروم.

پس از این گفتگو از او بابت شش سال همکاری تشکر کردم. بلند شدم و با یکدیگر دست دادیم. احترام آمیز بود ولی نه چیزی بیشتر از آن. وقتی کولنی لندن را ترک کردم خیلی سخت بود. رختکن خود را خالی نکردم و همه چیز را همان طور رها نمودم. وقتی به بیرون مجموعه رسیدم با خود گفتم: "خب این قصه دیگر تمام شد. صفحه ی آرسنال را ورق زدم. و این باشگاه را پس از بدترین بازی زندگیم ترک کردم!"

بامزه است که در دومین سال حضورم در ویارئال، در لیگ قهرمانان مقابل آرسنال قرار گرفتیم. با آرسن سلام علیک کردم. دیدار پرتنشی بود. عجیب این است که با وجود باخت ۳-۰ ما، آن بازی خاطره ی مورد علاقه ی من از ورزشگاه امیریتس است. من در خانه بودم ولی با پیراهن حریف، و هواداران نیز از آغاز تا پایان نام مرا سر می دادند. آنقدر تحت تاثیر قرار گرفته بودم که بازی افتضاحی ارائه دادم!

بعدها در سال ۲۰۱۱، وقتی پس از استون ویلا به لندن برگشتم، دلم می خواست جبران هرآنچه آرسنال به من داده بود را بکنم. من کینه ای نیستم! سفیر باشگاه شدم. قدم بعدی این است که مدیر ورزشی شوم. این خواسته ی من است که آرسن نیز از آن آگاه است. ولی کاری که امروز برای من می کند، اینکه اجازه می دهد هر روز صبح با تیم اصلی تمرین کنم، در اروپا بی نظیر است و از این بابت بسیار قدردان وی هستم. ما هرگز دیگر در مورد فینال ۲۰۰۶ حرف نخواهیم زد زیرا بخشی از تاریخ دور است.

به نظرم آرسن وقتی باشگاه را ترک کند که برنده ی لیگ شود. آنوقت هست که می توانم تصور کنم او اعلام کند از آرسنال می رود. در شروع هرفصل هدف اصلی او فتح لیگ است. تنها زمانی که دیدم او واقعا احساساتی شود، پس از قهرمانی سال ۲۰۰۴ بود. وقتی جام را بالای سر برد دیدم که منقلب شده است. سالی بود که بدون شکست قهرمان شدیم. نمی دانم که خودش داوطلبانه این را بگوید ولی آرسن آن قهرمانی را بزرگترین دستاورد خود می داند.

* در سراسر این مصاحبه (که به زبان فرانسه انجام شده است)، پیرس از ضمیر سوم شخص جمع برای ارجاع به آرسن استفاده کرد که در فرانسوی نشانه ی احترام بالای خاطب به مخاطب است.

محسن ایرانپور 5 256 3 ساعت پیش
رئیس در مورد تاثیر بازیکنان آفریقایی روی حرفه او

بازیکنان آفریقایی تاثیر زیادی روی حرفه من داشته اند زیرا از ابتدای کارم در لیگ فرانسه با آنها کار کرده ام. در موناکو بازیکنان آفریقایی داشتم و این مساله که بازیکنان خلاقی هستند و معمولا با ابتکار عمل خود هجومی کار می کنند را دوست دارم. آنها دارای سرعت و قدرت نیز هستند و معمولا به خوبی قدرت و مهارت را با هم ترکیب می کنند. پیدا کردن چنین قابلیتی بسیار سخت است.

آفریقایی ها شدیدا افراد احساساتی هستند و اشتیاق زیادی در مورد این بازی در آنجا وجود دارد. آنها درون زمین خوشحال هستند و این مساله برای ما فوق العاده بوده. کانو تاثیر زیادی در اینجا داشت، کولوتوره هم همینطو، من با جورج وئا هم کار کرده ام... بنابراین تمام این بازیکنان تاثیر عظیمی در حرفه من داشته اند.

حسین کاظمی 7 328 4 ساعت پیش
ونگر در مورد خطرناک بودن برنلی

باید با همان تعهد و تمرکزی که در بازی های اخیر داشته ایم به مصاف برنلی برویم.خطرناک بودن برنلی از این جهت است که آنها در برخی از جنبه های بازی کارایی بالایی دارند،دفاع سازمان یافته ای دارند،گل های زیادی در خانه دریافت نمی کنند و این موضوع را در بازی با واتفورد و لیورپول ثابت کردند.
همچنین در ضد حمله ها بسیار خطرناک هستند پس باید آماده باشیم.

حسین کاظمی 6 332 4 ساعت پیش
ونگر در مورد نتایج عالی در ده روز گذشته

به نظر می رسد سبک بازی ما پیشرفت داشته است.توازن خوبی میان دفاع و حمله پیدا کرده ایم.مسیر ما همیشه به سمت بهتر شدن است ولی در حال حاضر تیم اعتماد به نفس بیشتری برای رسیدن به چیزی که می خواهیم با روشی که می خواهیم پیدا کرده است.ین امر باعث می شود تمرکز در سطح بالایی حفظ شود.

حسین کاظمی 5 342 4 ساعت پیش
ونگر در مورد فرم خوب آرسنال

بله در بازی های گذشته ترکیبی از شیوه خوب بازی و کارایی داشته ایم و می خواهیم ادامه دهیم زیرا می خواهیم هواداران راضی باشند و می دانیم که این رضایت با نتایج خوب ایجاد می شود ولی می خواهیم فوتبال کیفیتی نیز ارائه دهیم.در بازی های اخیر مقابل چلسی و بازل توانستیم هر دو کار را با هم انجام دهیم.

حسین کاظمی 6 349 4 ساعت پیش
ونگر در مورد مربی گری انگلیس

اولویت من در حال حاضر خوب کار کردن در باشگاه است.همیشه همینطور بوده ولی اگر روزی اینجا نباشم.چرا که نه؟ولی در حال حاضر روی شغل خودم متمرکز هستم.

حسین کاظمی 6 354 4 ساعت پیش
ونگر در مورد رفتار تماشاگران در قبال تئو

چیزی که هواداران می خواهند تعهد کامل است،در این صورت اگر همه چیز خوب پیش نرود آنها شما را می بخشند.آنها می دانند که شما نمی توانید در همه بازی ها عالی باشید و دو یا سه گل به ثمر برسانید.تا زمانی که ولکات چنین نگرشی داشته باشد آنها عاشق او خواهند بود.

حسین کاظمی 5 359 4 ساعت پیش
ونگر در مورد فرم ولکات

ولکات چیزی به بازی خود اضافه کرده است.اول از همه تلاش بسیاری در تمرینات پیش از فصل داشت و حالا این تلاش و آماده سازی را به بازی خود انتقال داده است.وقتی این چنین بازی می کند درک می کنم چرا هواداران عاشق او هستند زیرا فوق العاده کار می کند.

حسین کاظمی 7 370 4 ساعت پیش
ونگر:ماجرای من و آرسنال یک داستان عاشقانه است ولی می تواند روزی به پایان رسد. ونگر:ماجرای من و آرسنال یک داستان عاشقانه است ولی می تواند روزی به پایان رسد.

نمی دانم 25 سال در اینجا بمانم یا خیر.من یک ویژگی دارم آن هم اشتیاق زیاد من به فوتبال است و ویژگی دیگر من این است که همیشه می خواهم نسبت به دیروز بهتر شوم.اگر به گذشته نگاه کنم شیوه کنونی مربی گری من مانند 5 یا 10 یا 20 سال گذشته نیست.چقدر می توانم ادامه دهم؟نمی دانم.

من کنار نکشیدم چون می خواهم کار کنم و می خواهم خوب کار کنم.همچنین با این موضوع کنار آمده ام که ممکن است همین فردا همه چیز تمام شود.این یک داستان عاشقانه است و شما انتظار دارید برای همیشه ادامه پیدا کند ولی همیشه ممکن است ناگهان متوقف شود.

بیشترین چیزی که روی من تاثیر دارد این است که حس می کنم خوب کار می کنم و می توانم این تیم را رو به جلو هدایت کنم.

این اتفاق(20 سال مربی گری در یک تیم) در دنیای مدرن بسیار غیر معمول است.دنیا همیشه خواستار چهره های جدید و ایده های جدید است ولی من فکر می کنم حفظ ثبات و ارزش ها نیز بسیار مهم هستند زیرا این ارزش ها نسل ها ادامه داشته اند.

این اصول لزوما همیشه به مربی ارتباطی ندارند ولی برای من مهم ترین چیز در یک باشگاه بزرگ ارزش های آن است که نشانه هویت آن باشگاه می باشد.البته این مزیت بسیار مهمی برای من بود که بتوانم حامل این ارزش ها باشم که در دنیای مدرن اتفاق نادری است.

اگر شما به آمار نگاه کنید بسیار نگران کننده هستند زیرا میانگین حضور مربیان در انگلیس 18 ماه است.این خیلی امیدوار کننده نیست.

علی 10 3103 1 روز پیش
در مورد اینکه آرسنال چه زمانی به بردن لیگ قهرمانان نزدیک خواهد شد

به نظر می آید تیم پتانسیل شگفت انگیزی دارد. ما می بایست جاه طلب باشیم. اما همانطور که می دانید برای پیشرفت نیاز داریم که با ثبات باشیم. ما دقیقا می دانیم که چگونه می خواهیم فوتبال بازی کنیم و باید به بازی کردن به همین شکل ادامه دهیم و بهتر شویم. این امر نیازمند تمرکز و کمی هم رهبری در میان بازیکنان است. همچنین به تواضع نیز نیاز دارد.

علی 5 3108 1 روز پیش
ونگر در مورد بردن لیگ قهرمانان

الان برای این حرف زود است. خیلی زود است.

علی 8 3106 1 روز پیش
ونگر در مورد بازی کردن الکسیس در نوک

در حال حاضر به نظر می آید که او توانایی لازم برای عملکر خوب در این پست را دارد. او با هر بازی قوی تر می شود.

علی 4 3113 1 روز پیش
ونگر در مورد برتر بودن از حریف

مسلما این کار به تلاش زیاد بستگی دارد و همچنین باور تیمی. و این باور از نتایج اخیر ناشی می شود. این اعتماد به نفس حاصل نتایج اخیر است. ما درچند بازی خانگی کمی عصبی بودیم اما اکنون به نظر می رسد که با قدرت و سرعت تمام بازی می کنیم. حالا این به ما بستگی دارد که به رشد خود ادامه دهیم. من فکر می کنم ما میتوانیم بهتر از این هم کار کنیم و این امر به فروتنی ما بستگی دارد. ما فردا صبح دوباره کار را از سر می گیریم و بر روی بازی بعدی تمرکز می کنیم.

علی 4 3124 1 روز پیش
ونگر در مورد مستحکم بودن در طول بازی

ما در نیمه ی دوم کمی بازی را شل گرفتیم و نتوانستیم گل سوم را به ثمر برسانیم. ما همچنان شانس های زیادی داشتیم اما خب سخت است که همان سرعت و دقت در پاسکاری را در طول یک بازی 90 دقیقه ای حفظ کنید. نیمه ی اول کیفیت فوق العاده بالایی داشت درست مانند بازی با چلسی.

علی 3 3129 1 روز پیش
ونگر در مورد نمایش تیم

می خواهم به تیم خود برای کیفیتی که امشب ارائه دادند تبریک بگویم. تنها حسرت من این است که از موقعیت هایی که خلق کردیم نتوانستیم به طور لازم استفاده کنیم. عادت خوبی است که همیشه به دنبال زدن گل های بیشتر باشید.

علی 7 3128 1 روز پیش
ونگر در مورد برنامه هایش برای پایان فصل

هنوز تصمیم نگرفته ام. من بارها گفته ام که اولویت من همیشه باشگاه فوتبال آرسنال بوده است و من باید ازریابی کنم تا ببینم در پایان فصل چگونه کار کرده ام.

علی 5 3144 1 روز پیش
ونگر در مورد اینکه آیا از لینک شدن به انگلستان خوشحال شده است

اولویت من همیشه این باشگاه بوده است. تا انتهای فصل من اینجا خواهم بود، به طور کامل بر روی آن تمرکز کرده ام.

علی 3 3139 1 روز پیش
ونگر در مورد اتفاقاتی که در 24 ساعت گذشته برای انگلستان رخ داد

تمام تمرکز من رو بازی امشب بود بنابراین خیلی از آن اطلاعی ندارم.اتفاقی که برای سم الاردایس رخ داد بسیار عجیب بود. چه کسی می توانس 48 ساعت قبل آن را پیش بینی کند؟ هیچکس.
فوتبال همیشه مملو از اتفاقات عجیب است.

علی 6 3151 1 روز پیش
ونگر در مورد بازی کردن والکات برای انگلستان

بهترین توصیه، نمایش های خوب اوست.سخت است که او را نادیده بگیرید.اگر قرار به انتخاب بهترین بازیکنان انگلیسی باشد و شما تئو را به شکلی که امشب بازی کرد ببینید، سخت است که از او چشم پوشی کنید.من این را به عهده ی گرث سوثگیت (سرمربی انگلستان) میگذارم.

علی 6 3160 1 روز پیش
ونگر در مورد والکات

صحبتی که من با او داشتم دلیل گل های امشب او نبود. او دریافت که در کجا قرار دارد و فهمید که چه چیزی را می بایست به بازی خود اضافه کند.این به تئو بستگی دارد، 95 درصد آن به تئو بستگی دارد. مابقی حاصل یک نیمه ی فوق العاده با کیفیت بود. سرعت بازی، کیفیت حرکاتمان و کیفیت تکنیکی مان. ما موقعیت های خطرناک بسیاری خلق کردیم.

علی 7 3237 1 روز پیش
چمبرلین: اکنون ذهنیت من تلاش کردن برای همه چیز است.

من چند روز قبل 23 ساله شدم و می دانم که باید بیشتر تلاش کنم. این کاری است که به دنبال انجام دادنش هستم. اکنون طرز فکر من این است: برای همه چیز تلاش کن.
من همیشه این طرز فکر را با خود داشتم اما حالا می دانم که چه کاری می خواهم انجام دهم و می دانم چه کاری باید انجام دهم. اکنون من خیلی ساده به این قضیه نگاه می کنم هم از نظر ذهنی و هم مواقعی که موقعیتش را به دست می آورم. شما در نگرش خود تقریبا باید شبیه یک قاتل باشید(در جدیت و بی رحمی).
اکنون که بالغ تر شده ام، به لحاظ ذهنی در شرایطی قرار دارم که می دانم که چه کاری را باید انجام دهم. خیلی ساده است یا آن را انجام می دهم یا نه. اکنون تمرکزم بر روی این است که حتما آن کار را انجام دهم.

محسن ایرانپور 14 3658 1 روز پیش
آرسنال - بازل

ترکیب آرسنال:
Ospina, Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal, Cazorla, Xhaka, Walcott, Ozil, Iwobi, Alexis

نیمکت:
Cech, Gabriel, Gibbs, Elneny, Reine-Adelaide, Oxlade-Chamberlain, Lucas

ترکیب بازل:
Vaclik, Lang, Suchy, Xhaka, Balanta, Traore, Bjarnason, Zuffi, Fransson, Doumbia, Steffen

نیمکت:
Vailati, Gaber, Sporar, Delgado, Elyounoussi, Hoegh, Calla

حامد یعقوبی 25 5080 2 روز پیش
مسوت اوزیل قرارداد جدیدی را با آرسنال به امضا رساند مسوت اوزیل قرارداد جدیدی را با آرسنال به امضا رساند

به گزارش هِنینگ فاینت خبرنگار اسپورت بیلد آلمان، مسوت اوزیل قرارداد بزرگی را در آرسنال به دست آورده است و در این میان شماره 10 را به جای شماره 11 از آن خود خواهد کرد.

علی 5 5612 2 روز پیش
مدیر بورنموث: جک می تواند در بورنموث بماند.

ویلشر ماه گذشته، پس از آنکه آرسن ونگر نتوانست جایگاه ثابتی را برای او تضمین کند طی یک قرارداد قرضی یک ساله بورنموث پیوست.
آرسن ونگر این ماه اعلام کرد که او همچنان می خواهد که این هافبک کلاس جهانی فوتبال خود را در شمال لندن ادامه دهد. اما در همین زمان ویلشر به سرعت در بورنموث جا افتاده است.
ماستین(مدیر بورنموث) در مصاحبه با ایوینینگ استاندارد اعلام کرد: فکر می کنم هرچیزی ممکن است. بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که کمک کنیم جک خود را با تیم وفق دهد و آنچه را که می خواهد به دست آورد.
البته ما می بایست واقع گرا باشیم. جک ممکن است خانه ی خود را برای بازگشت به آرسنال در نظر داشته باشد. اگر اینطور باشد ما با تصمیم او مخالفت نخواهیم کرد و این تصمیم خود او خواهد بود.
اما اگر شانسی وجود داشته باشد و اگر ادی هو(سرمربی بورنمونث) تصمیم بگیرد که او را می خواهد، آنوقت همه چیز به جک بستگی خواهد داشت.
او باید ماکسیم دمین(مالک بورنموث) را متقاعد کند که پول زیادی برایش خرج کند. این یک درخواست 64 میلیون دلاری خواهد بود، شاید هم یک انتقال 64 میلیون پوندی باشد.

محسن ایرانپور 10 5770 3 روز پیش
محمد الننی در مورد رویارویی با بازل

قبل از رفتن به بازل تجربه زیادی نداشتم. چیزهای زیادی یاد گرفتم و از بازی در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا تجربه بسیاری کسب کردم. برای 3 سال در آنجا حضور داشتم و همچنین یاد گرفتیم چطور در داخل و خارج از زمین دقیق باشم و از هیچ حریفی که با آن روبرو می شویم نترسم. آن باشگاه را دوست داشتم و از دوران حضورم در آنجا لذت بردم. از دوران حضورم خاطرات خوبی دارم. فرصت خوبی خواهد بود تا بار دیگر همه را ببینیم، خصوصا هواداران که رابطه خوبی با آنها داشتم.

مقابل عمر گابر بازی می کنم. عمر همانند برادرم است، از تیم جوانان مصر در کنار هم بازی کرده ایم. او بازیکن بسیار با استعدادی است و مطمئنم از تجربه حضور در بازل لذت می برد و بازیکن موفقی برای آنها خواهد بود. وقتی به بازل رفت به او گفتم که آنجا را دوست خواهد داشت و مردم از او حمایت می کنند. او بازیکن خوبی است و بهترین آرزوها را برای او دارم.

محسن ایرانپور 4 5809 3 روز پیش
ونگر: بیایید از یک بازی خوب به بازی خوب دیگری برویم

حضور در صدر گروه هدف ماست اما حقیقت درون زمین وجود دارد. شنبه بازی خوبی داشتیم اما بیایید نشان دهیم که می توانیم از یک بازی خوب به بازی خوب دیگری برویم و چنین نمایش و تلاشی را در هر بازی ارائه کنیم. همه چیز به این مساله باز می گردد.

در سال های اخیر همیشه از گروه خود صعود کردیم. سال گذشته، بیایید بگوییم کار سختی بود زیرا کار را برای خود سخت کردیم و همچنین یاد گرفتیم که در دور گروهی نه تنها مهم است که صعود کنید بلکه در صورت امکان مهم است که به عنوان سرگروه صعود کنید. این مساله بعد از صعود فرصت های بیشتری به شما می دهد.

پیروزی مقابل چلسی ما را در مسیر با ثباتی قرار داد. به روشی که می خواستیم بازی کنیم احترام گذاشتیم و گلزنی در بازی های بزرگ به ما اعتماد به نفس می دهد. آنچه بیشتر موجب رضایت من شد این بود که تیم انرژی فوق العاده ای ارائه کرد، به مسیر خود ادامه دادیم و مهم نبود نتجه چه بود و به برنامه ای که ریخته بودیم عمل کردیم. این ها نشانه هایی از رسیدن به بلوغ است.

بازی ما بر مبنای سبک و استحکام است و ما هر دو را با هم ترکیب کردیم. این مساله لذت بخش بود. هر بار چالش جدیدی است اما باور دارم که تواضعی که می توانیم از خود نشان دهیم این است که آن نتیجه را کنار بگذاریم و عملکرد خوب دیگری ارائه کنیم. ممکن است بازی کاملا متفاوتی باشد اما باید منابعی برای پیروزی دوباره در بازی پیدا کنیم.

محسن ایرانپور 10 5823 3 روز پیش
آرسن ونگر در مورد حضور الننی و ژاکا مقابل تیم سابق خود (بازل)

بله البته، آنها تا حدودی به من کمک کردند و اطلاعاتی در اختیارم قرار دادند. زیرا فردا ژاکا مقابل ژاکا بازی می کند و بنابراین در واقع یک کار خانوادگی است. فکر می کنم ممکن است آنها حقایقی را از هم پنهان کنند اما البته به خوبی بازل را می شناسیم زیرا فصل گذشته الننی را از بازل به خدمت گرفتیم.

آنها تیمی هستند که برای سال ها بر لیگ سوئیس سلطه داشته اند و نتایج فوق العاده ای در انگلستان کسب کرده اند زیرا مقابل همه تیم ها برنده شدند، منچستر یونایتد و چلسی را شکست دادند و مقابل لیورپول مساوی کردند. بنابراین نتایج قدرتمندی در اروپا کسب کرده اند.

آنها تیمی هستند که به بازی در لیگ قهرمانان عادت دارند. یک تیم تازه وارد به لیگ قهرمانان نیستند، آنها تجربه عظیمی در این رقابت ها دارند. این تجربه به نسل های مختلف منتقل می شود و به همین دلیل آنها از کسی نمی ترسند. به هیچ وجه انتظار ندارم با ترس بازی کنند. از طرف دیگر، آنها چیزی برای از دست دادن ندارند. آنها همیشه خطرناک هستند.